top of page

Wierzymy, że ważne jest to, co niezmienne. Od lat wyznajemy te same, trwałe wartości tworząc najwyższej jakości biżuterię.


Świat ANNA DIAMONDS

Misja

Jakość jest dla nas priorytetem , dlatego każdy produkt wykonywany jest ręcznie. Ponadto chcemy otaczać każdego z naszych klientów wiedzą ekspercką oraz wsparciem w doborze odpowiednich produktów. 

Diamond Ring_edited_edited.jpg
Waga w karatach_edited.jpg

Wizja

Każde działanie, które podejmujemy, czynimy z precyzją i pasją. Kult piękna, dbałość o szczegóły oraz ciągłe poszukiwanie nieoczywistych wzorców i rozwiązań zrodziło się z silnej więzi przyjaźni, którą chcemy zaszczepić wśród swoich klientów. poprzez starannie dopracowane produkty. Kultywowane przez markę wartości 4P - przyjaźń, piękno, precyzja, pasja to siła marki nieustannie budująca nasz prestiż.

Manufaktura

Ręczne rzemiosło, sztuka biżuteryjna

Marka Anna Diamonds charakteryzuje się otwartością na to, co nowe szanując to, co tradycyjne. W oparciu o manufaktury największych mistrzów sztuki jubilerskiej ze Stanów Zjednoczonych, Belgii, Turcji i Włoch komponujemy jakość, popartą doświadczeniem, uzyskując luksusowy wymiar piękna. Kraje te, są pionierami w wytwórstwie biżuterii diamentowej i złotej, stanowią autorytety, ale i godną konkurencję. Szacunek do sztuki, najwyższej jakości materiałów oraz pracy ludzkich rąk to nasza domena. Za każdym produktem stoi człowiek. Za naszą ofertą stoją poświęceni pasji, mistrzowie jubilerstwa.

45374c78-7b94-4661-9721-f8d944357378_edited.jpg
bottom of page