top of page

Klienci B2B

W odpowiedzi na potrzebę przygotowujemy dedykowaną ofertę na bazie naszych katalogów produktowych. Szeroki asortyment biżuterii srebrnej, złotej a przy tym niska cena zaspokoi każde wymagania. 

Monture (oprawka)

Anna Diamonds posiada najbogatszą i najbardziej różnorodną ofertę monture, czyli oprawek do biżuterii. Znajdziemy tu zarówno wzory pierścionków jak i bransoletek, kolczyków czy kolii.

To idealne rozwiązanie dla klientów indywidualnych na wybór oprawki do swojego diamentu oraz jubilerów.

Projekt bez tytułu (2).png
Waga w karatach_edited.jpg

Biżuteria z grawerem

Doskonałą formą na zindywidualizowanie produktu jest wykonanie grawerunku. Może to być logo firmy lub marki, tekst upamiętniający ważne wydarzenie lub rocznicę czy osobista dedykacja na biżuterii. Okolicznościowy napis na opakowaniu może jeszcze dobitniej podkreślić wyjątkowy charakter podarunku.

Biżuteria na specjalne zamówienia

Biżuteria projektowana na specjalne zamówienie Klienta pozwala w niezwykle elegancki sposób podkreślić wyjątkowość i prestiż firmy, marki, wydarzenia. Produkty tworzone są od podstaw w pracowniach w oparciu o przedstawione przez Klienta oczekiwania i cele. Każdy projekt jest realizowany całkowicie indywidualnie, co gwarantuje unikatowość wzoru.

Przejrzystość_edited.jpg
Pink Card_edited.jpg

Karty podarunkowe

Wielu firmom dajemy możliwość zakupu nowoczesnych kart podarunkowych o wartości określonej przez płatnika. Do wyboru jest wiele projektów graficznych ze standardowej oferty. Wyprodukujemy również karty podarunkowe dostosowane do potrzeb brandingowych.

Bony jubilerskie

Pięknie zapakowane bony na biżuterię są w takich przypadkach idealnym rozwiązaniem na wyjątkowe nagrody osobiste. Te jedyne w swoim rodzaju prezenty można w dużym stopniu spersonalizować - określając ich nominał, a także lub okazjonalnie oferując dedykację. Kupony można wymienić w eSklepie na dowolne produkty z oferty.

4.png

Poznaj ofertę

bottom of page